Pasivní regency

PRIME RIB ORANGE HOVĚZÍ

PRIME RIB ORANGE HOVĚZÍ

PRIME RIB ORANGE HOVĚZÍ

Toto nádherné lahodné prvotřídní oranžové hovězí maso v sobě spojuje křehké kousky křupavého prvotřídního žebra smažené na wok v rozhodně neuvěřitelné pomerančové omáčky! Je proto báječné, že je skutečně jisté, že se stane vaší zbrusu preferovanou metodou, jak využít další další prvotřídní žebro, rostbíf nebo dokonce steak!

Hledáte fantastický alter z dokonce typického francouzského dipu nebo philly sendviče? Zde je fantastický pokrm inspirovaný Asií, který se podobá vašemu preferovanému mandarinskému předkrmu!

Je to vášnivý a zároveň báječný pokrm z křehkých kousků vašeho zbylého prvotřídního žebra (nebo dokonce pečeného hovězího masa nebo dokonce zbývajícího steaku) pokrytý a smažený do křupavy. Hoďte křupavé hovězí maso do této lahodné pomerančové omáčky a získáte jídlo, které potěší davy lidí!

Vaše tostada misky se ve skutečnosti vydělávají velmi jednoduše! A také by se daly použít buď kukuřičné tortilly, což je ve skutečnosti mnohem extra konvenční. Nebo dokonce můžete snadno použít moučné tortilly. Cokoli, co právě nosíte, dlaň!

Mezi tajemství zcela ohřátého primárního žebra ve skutečnosti patří jeho útulnost na sporáku, místo smažení na varné sestup. Zabalením zbytků nakrájeného prvotřídního žebírka do lehké hliníkové fólie a postupným vytápěním domácnosti v útulném sporáku snadno uchováte tento středně vzácný vzhled i chuť!

 

PRIME RIB ORANGE HOVĚZÍ

🥘 Potřebné materiály

½ kila navíc Prime Rib Roast (velmi jemně nakrájené oproti zrnu přímo na proužky nebo dokonce čtverce)
1 velké vaječné bílé barevné
½ hrnku kukuřičného škrobu (a také 2 lžičky na omáčku)
1 velký pomeranč (loupaný i odšťavněný)
3 lžíce sójové omáčky
3 lžíce rýžového octa
2 lžíce Mirinu (nebo i saké)
2 lžíce cukru
1 lžička Chili Mix (používám značku Sambal Oelek)
1 lžička sezamového oleje
1 lžička sezamových semínek (volitelná obloha)
Arašídový olej (na smažení)

 

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

1.Připravte zbytky žeber

Umístěte ½ kila navíc nakrájených zbytků primárního žebra přímo do misek a vrstvěte spolu s vaječným bílkem. Přihoďte spolu s ½hrnku kukuřičného škrobu, dokud nebude plošně pokrytý a zcela. Rezervujte si 10 minut.

 

2. Rozmixujte omáčku

Pomerančový extrakt a kůra z 1 velkého pomeranče, 3 lžíce sójové omáčky, 3 lžíce rýžového octa, 2 lžíce mirinu, 2 lžíce cukru, 1 lžička chilli směsi a také 2 lžičky kukuřičného škrobu do hrnku na stanovení tekutin. Rozmixujte do měkka.

 

3. Teplý olej

Zahřejte wok, hlubokou pánev nebo dokonce holandský sporák spolu s dostatečným množstvím arašídového oleje (nebo dokonce vašeho oblíbeného oleje na smažení), abyste připravili hovězí maso (asi ½ palce) na 375 °F (190 °C).

 

4. Hovězí nudličky dokřupejte

Smažte zakryté proužky žeber, v případě potřeby v dávných dobách, až do křupavy a jemně zhnědnou nebo dokonce asi 1-2 minuty na každém okraji. Odstraňte směrem ke kabelové ochlazovací polici nad ručníky. Přehrávejte podle potřeby, dokud není každé hlavní žebro skutečně smažené.

 

5.Připravte omáčku

Odstraňte přebytečný olej pocházející z woku, pánve nebo dokonce holandského sporáku a nechte za sebou asi 1 polévkovou lžíci oleje na přípravu omáčky. Teplotu snižte na středně vysokou a přidejte i kombinované složky omáčky.

6.Zvětšit
Omáčku přiveďte k páře a míchejte, dokud se nezvětší, asi 1 min.

7. Házet stejně jako provádět
Získejte své smažené prvotřídní žebírka směrem k woku nebo dokonce pánvi spolu s omáčkou, vmíchejte sezamový olej a rovnoměrně házejte směrem k vrstvě. Eliminujte příchody z výkonu okamžitě a za tepla. Pokud dáváte přednost, ozdobte spolu se sezamovými semínky.

Share this post